Duyurular

Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Derneğimizin web sitesi EZVAN HAFRİYAT tarafından yaptırılmıştır, katkılarından dolayı EZVAN HAFRİYAT Yönetim kurulu  Başkanı Sayın ALPER LÜLESOY beyefendiye teşekkürlerimizi sunarız.

VAN DERNEĞİ

Yönetim kurulu Başkanı Cafer KANPOLAT.


Van Hava Durumu
Anket
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz? 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,3082   8,3232
EURO 9,6985   9,7160
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Sponsorlarımız
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 4
Dün: 22
Toplam: 60067
5. Van İnşaat Yapı ve İş Makineleri Fuarı
 
 

Van İnşaat Fuarı Hazırlıkları Devam Ediyor

Van’da bu yıl 4-7 Eylül 2014 tarihleri arasında “5. Van İnşaat Yapı ve İş Makineleri Fuarı” ile birlikte eş zamanlı düzenlenecek olan “1. Belediye İhtiyaçları İnşaat Fuarları” hazırlıkları devam ediyor.

Ekonomi Haberi - 16 Ağustos 2014 Cumartesi - 18:26
 
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

Van’da bu yıl 4-7 Eylül 2014 tarihleri arasında “5. Van İnşaat Yapı ve İş Makineleri Fuarı” ile birlikte eş zamanlı düzenlenecek olan “1. Belediye İhtiyaçları İnşaat Fuarları” hazırlıkları devam ediyor.

Van Asya Fuarcılık’tan yapılan yazılı açıklamada, “Hızla gelişen inşaat sektörünü ilgilisiyle buluşturmak, firmaları yeni teknoloji ve sistemlerden haberdar etmek için komşu ülkelerimiz ile ülkemiz arasında merkezi bir konumda yer alan Van ilimizde bu yıl 4-7 Eylül 2014 tarihleri arasında 5. Van İnşaat Yapı ve İş Makineleri Fuarı ile eş zamanlı 1. Belediye İhtiyaçları İnşaat Fuarları düzenlenecektir. Van Organize Sanayi Bölgemizde 40 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen bölgenin en büyük ve en modern fuar ve kongre merkezi, bölgemizin ve Ortadoğu’nun en büyük fuarlarının yapılacağı bir merkez olacaktır. Bu fuar merkezimizde yapılacak Profesyonel fuarlar sayesinde gerek bölge ve gerekse komşu ülke pazarlarına girme hedefi olan firmalarımız için önem arz edecektir. İnşaat, iş makineleri ve yapı adına tüm sektör temsilcilerinin katılacağı bu fuarda bulunulması, hem Doğu Anadolu Bölgesi inşaat pazarına hem de İran, Irak, Ermenistan ve Gürcistan inşaat pazarına hâkim olmak isteyen firmalar için büyük önem arz edecektir. Ayrıca inşaat fuarımıza Polonya’dan da bir firmanın iştirak edecek olması çok önemlidir” denildi.

İnşaat Yapı ve iş Makineleri Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek olan, 1.Belediye İhtiyaçları ve Kent Mobilyaları Fuarı da ayrı bir önem taşımakta olduğu belirtilen açıklamada, “Doğu Anadolu Bölgesi ve Van Denizi havzasında 200 civarında belediyenin olması, son yasa ile bölgemizde bazı illerin büyük şehir statüsüne alınması, bu illerin gerek alt yapı ve gerekse üst yapılarını tamamlamak için gereksinim duydukları araç, gereç ve makine ekipmanlarına olan ihtiyaç, bu alanda bakir ve büyük bir pazarın olması bu fuarların yapılmasını gerekli kılmıştır.

4-7 Eylül 2014 tarihleri arasında Van Tuşba Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olan 5.Van İnşaat Yapı ve İş Makineleri Fuarı ile 1. Belediye ihtiyaçları ve Kent Mobilyaları Fuarlarına özellikle tüm belediyeler, inşaat sektörü ile doğrudan ya da dolaylı tüm firmalar ile tüm halkımız davetlidir” ifadelerine yer verildi.

 


18/08/2014 Okunma Sayısı: 1011

 


Yazdır

 

 DİĞER HABERLERÜye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız